Strażnicy schwytali nożownika

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Pijany mężczyzna uszkodził samochód zaparkowany na zamojskiej starówce i uderzył w twarz właściciela auta. Podczas próby zatrzymania przez strażników miejskich wyciągnął nóż.

Do zdarzenia doszło dziś około godz. 02:00 w nocy.

Do siedziby Straży Miejskiej w Zamościu zgłosił się mężczyzna. Twierdził, że pijany sprawca uszkodził jego samochód, kopiąc w karoserię, a także uderzył w twarz właściciela pojazdu.

"Strażnicy, wspólnie ze zgłaszającym udali się na miejsce. Na skrzyżowaniu ulic Kolegiackiej i Grodzkiej zauważono sprawcę, który na widok funkcjonariuszy zaczął uciekać w podwórze. Strażnicy miejscy ruszyli za nim w pościg. Po chwili okazało się, że mężczyzna ma przy sobie nóż. Mimo dwukrotnego wezwania do rzucenia narzędzia, nożownik nie zastosował się do polecenia strażników." - czytamy w komunikacie Straży Miejskiej.

Funkcjonariusze użyli gazu i obezwładnili mężczyznę. Został on przekazany Policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us