155 km/h w terenie zabudowanym

foto: Policja foto: Policja

Zamojska grupa speed zatrzymała prawa jazdy kolejnym piratom drogowym. Niechlubny rekordzista na liczniku osobowej Hondy miał 155 km/h. 21-latek za popełnione wykroczenie został ukarany mandatem i stracił prawo jazdy.

- W Wólce Łabuńskiej policjanci zwrócili uwagę na jadący z dużą prędkością samochód osobowy. Pomiar radarem wykazał, że kierowca hondy w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 155 km/h. Policjanci przerwali tą niebezpieczną jazdę i zatrzymali auto do kontroli. Za kierownicą siedział 21-latek z gminy Łabunie. Za popełnione wykroczenie otrzymał mandat, a na konto kierowcy wpłynęło 10 punktów karnych. Stracił także uprawnienia do kierowania pojazdami na najbliższe trzy miesiące - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - To nie jedyny zatrzymany przez mundurowych do kontroli drogowej kierowca, którego czeka 3-miesięczna przerwa w kierowaniu pojazdami. W miniony weekend oraz wczoraj policjanci z zamojskiej grupy speed zatrzymali kolejnych 7 "miłośników" szybkiej jazdy. Każdy z nich w obszarze zabudowanym jechał z prędkością ponad 100 km/h. Ponieśli oni konsekwencję prawne nieprzestrzegania obowiązujących przepisów mówiących o dozwolonej prędkości.

Policjanci apel o rozsądek za kierownicą oraz poruszanie się z prędkością dostosowaną do obowiązujących przepisów, własnych umiejętności oraz panujących na drodze warunków.

2 komentarzy

 • AW
  AW wtorek, 30 czerwiec 2020 13:26 Link do komentarza

  A powinni nie na 3 miesiące ale co najmniej 3 lata

 • xxl
  xxl czwartek, 02 lipiec 2020 08:44 Link do komentarza

  takim czereśniakom od razu powinni zabierac prawko dozywotnio.
  dorwie sie taki siuch kierownicy i pokazuje co potrafi.hulajnoge najwyżej do rączki ale tylko na placu zabaw.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us