Reklama

Mechanik rozbił "pożyczonego" seata. Miał prawie 3 promile

Mechanik rozbił pożyczonego seata. Miał prawie 3 promile, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Mechanik rozbił pożyczonego seata. Miał prawie 3 promile, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

Prawie 3 promile wydmuchał kierowca seata, który zjechał do rowu, otarł się o drzewo i przepust betonowy. 35-latek jechał do domu "pożyczonym" autem pozostawionym przez właściciela w jednym zakładów mechanicznych w Zamościu..

Zdarzenie miało miejsce w poniedziałek około godziny 21.00.

Jak informuje policja, pracownik zakładu mechanicznego ?pożyczył? sobie seata, który został zostawiony do naprawy i pojechał w kierunku domu. 35-latek pracuje w Zamościu, a mieszka w gminie Rachanie.

W miejscowości Tymin zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Wcześniej otarł się o drzewo i przepust betonowy.

Mężczyzna miał blisko 3 promile. Z obrażeniami głowy został karetką przewieziony do szpitala. Samochód został zabezpieczony na strzeżonym parkingu.

35-latek odpowie teraz przed Sądem za jazdę "na dwóch gazach" i krótkotrwałe użycie pojazdu. Grozi mu do 5 lat więzienia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us