Reklama
Reklama

Wypadki na drogach powiatu zamojskiego

W Łaziskach kierująca oplem zjechała na pobocze, uderzyła w przepust i dachowała, foto: Policja W Łaziskach kierująca oplem zjechała na pobocze, uderzyła w przepust i dachowała, foto: Policja

Do trzech zdarzeń drogowych w tym dwóch z udziałem jednośladów doszło w miniony wtorek na terenie powiatu zamojskiego. W Łaziskach 33-letnia kobieta kierując oplem zjechała na pobocze, uderzyła w przepust i dachowała. W Sitańcu 23-letni motorowerzysta najechał na tył toyoty a w Lipsku kierujący dostawczym mercedesem skręcając w lewo zderzył się z motocyklistą.

Do pierwszego ze zdarzeń doszło przed godz. 8:00 w miejscowości Łaziska. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca pojazdem marki Opel, 33-letnia mieszkanka Skierbieszowa przejeżdżając przez tę miejscowość zjechała na lewe pobocze, uderzyła w betonowy przepust, a następnie dachowała. Prawdopodobnie kobieta chciała ominąć psy, które pojawiły się na jezdni. Z wielomiejscowymi obrażeniami ciała 33-latka przewieziona została do szpitala.

Do kolejnego zdarzenia doszło około godz. 15:30 w miejscowości Lipsko.

- W kolizji uczestniczył dostawczy mercedes którego kierującym był 67-letni mieszkaniec gm. Zamość i 42-letni motocyklista, mieszkaniec gm. Żółkiewka. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było nieustąpienie przez kierowcę mercedesa pierwszeństwa przejazdu kierującemu motocyklem marki Yamaha, który jechał z przeciwnego kierunku. W wyniku zdarzenia do szpitala trafił kierujący jednośladem. Na szczęście jego obrażenia nie okazały się groźne - informuje podinsp. Joanna Kopeć, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kilkanaście minut później dyżurny zamojskiej komendy otrzymał kolejne zgłoszenie o zdarzeniu z udziałem jednośladu.

- Do kolizji doszło w Sitańcu na krajowej "17". Policyjne ustalenia wskazują, że kierujący motocyklem 23-letni mieszkaniec powiatu tomaszowskiego najechał na tył samochodu marki Toyota, która skręcała w lewo. Autem kierował 34-letni mieszkaniec powiatu rzeszowskiego. W wyniku zderzenia do szpitala trafił motorowerzysta. Doznał ogólnych potłuczeń - relacjonuje podinsp. Kopeć.

Policjanci wyjaśniają szczegóły wszystkich zdarzeń i apelują o rozwagę za kierownicą.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us