Reklama
Reklama

Szopinek: Pijany nie zapanował nad BMW. Po dachowaniu poszedł do domu

foto: Policja foto: Policja

25-letni kierowca BMW nie zapanował nad pojazdem, wjechał do przydrożnego rowu i dachował. Po zdarzeniu uciekł pieszo. Policjanci odnaleźli go w miejscu jego zamieszkania, chował się za jednym z budynków gospodarczych. W organizmie miał ponad promil alkoholu.

Do zdarzenia doszło w Szopinku pod Zamościem.

- W niedzielę wieczorem dyżurny zamojskiej Policji otrzymał informację o stojącym w rowie samochodzie marki BMW. Zgłaszająca poinformowała, że nietrzeźwy kierujący na zakręcie wypadł z jezdni, samochód dachował i zakończył jazdę w przydrożnym rowie. Kierowca miał wysiąść z auta i oddalić się z miejsca zdarzenia.
Policjanci, którzy przyjechali we wskazane miejsce ustalili właścicieli samochodu. Pojechali do miejsca ich zamieszkania i na posesji odnaleźli chowającego się za jednym z budynków gospodarczych mężczyznę. Próbował on uciec policjantom jednak szybko został zatrzymany. 25-latek z gminy Zamość został przewieziony do komendy, gdzie przeprowadzono badanie stanu jego trzeźwości. W organizmie miał ponad promil alkoholu. Po wykonanych czynnościach procesowych został osadzony w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał zarzut kierowania pojazdem w stanie nietrzeźwości. To nie pierwszy raz, kiedy 25-latek odpowie za tego typu przestępstwo. Mężczyzna był już wcześniej karany za jazdę po alkoholu, wówczas sąd zakazał mu kierowania pojazdami na okres kilku lat, a zakaz przestał obowiązywać kilka dni temu. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierowanie pojazdem w stanie nietrzeźwości zagrożone jest karą pozbawienia wolności do lat 2.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us