Giełda w Mokrem ponownie otwarta. Publikujemy listę zasad

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W najbliższą niedzielę, giełda w Mokrem, wznawia swoją działalność. Aeroklub Ziemi Zamojskiej (organizator giełdy) przygotował listę dodatkowych zasad, które muszą spełnić handlujący i klienci.

Giełda w Mokrem była zamknięta przez dwa miesiące. 10 maja wznawia działalność. Ci, który się tam wybierają muszą stosować się do zasad bezpieczeństwa. Chodzi m.in. o zakrywanie twarzy, zachowanie odległości, noszenie rękawiczek ochronnych.

Aeroklub Ziemi Zamojskiej  przygotował specjalną instrukcję. Publikujemy ją poniżej.

6 komentarzy

 • Wooon!!!!
  Wooon!!!! sobota, 09 maj 2020 13:40 Link do komentarza

  Już leeeeeeecę! Zadzieram kiecę! Nigdy tam moja noga nie stanęła i nie stanie!!!! Won z handlem w niedzielę! Znowu będzie syf, brud i tony śmieci! Wooooooooooooooooooon!

 • abdullah narsallah
  abdullah narsallah niedziela, 10 maj 2020 11:48 Link do komentarza

  A w sobotę nie łaska? Ale to niewątpliwie wierzący i praktykujący zarządzający tym obszarem, a uważający się za bardzo, bardzo gorliwych katolików przestrzegających przykazanie 3, w myśl tego przykazania PAMIĘTAJ ABYŚ DZIEŃ ŚWIĘTY ŚWIĘCIŁ zorganizowali święcenie niedzieli na giełdzie licząc, że Pan Bóg po śmierci ich wynagrodzi. Tyle tylko że za życia mogą być niechcący ukoronowani, a nawet również ci, którzy na tę giełdę przyjeżdżają.

 • czytelnik
  czytelnik poniedziałek, 11 maj 2020 08:47 Link do komentarza

  Wasze wpisy sa żałosne.
  Idźcie do kościoła i módlcie sie za siebie i za tych co tam handlują .
  Tu przypomina mi sie powiedzenie "kto modli się pod figura to ma diabla za skórą" - chyba do was pasuje

 • abdullah n...
  abdullah n... poniedziałek, 11 maj 2020 14:01 Link do komentarza

  Do czytelnik: I prawidłowo napisałeś, bo każdy - i wierzący i niewierzący ma diabła za skórą, czyli kusiciela do niecnych czynów, dlatego ludzie się modlą żeby nie popaść w sidła szatańskie. Więc trzeba się modlić nie tylko pod figurą, chociaż teraz jest maj i ludzie modlą się przy kapliczkach do M. Bożej, to się nazywa w języku kościelnym majówka, może twoja babcia uczestniczy w majówkach i się za ciebie modli. No i na koniec- gucio mnie obchodzi jakiego wyznania jesteś i czy modlisz się do sprzedawcy na giełdzie, żeby ci taniej policzył za towar. Mój komentarz dotyczył 3-go przykazania i był skierowany do tych, co niby się uważają za przestrzegających przykazania boże, ale otworzyli tę giełdę kilka lat temu żeby w niedzielę tłumy walili na ten targ jak do kościoła, bo im mało w tygodniu.

 • abdullah n...
  abdullah n... poniedziałek, 11 maj 2020 14:04 Link do komentarza

  waliły

 • Opium dla mad
  Opium dla mad poniedziałek, 11 maj 2020 14:47 Link do komentarza

  Abdullah a czy ktoś broni Panu chodzenia do kościoła?? Nie. Ma Pan do tego prawo. Ale najgorsi są pozorzy, co latają do kościoła, udają dobrych chrześcijan, a sąsiada utopili by w łyżce wody.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us