Kolizja na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego i Gminnej. Znamy szczegóły [ZDJĘCIA]

foto: Policja foto: Policja

Kierowca Forda, skręcając w lewo na skrzyżowaniu ul. Wyszyńskiego z ul. Gminną w Zamościu, nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej Mazdą. Pasażerka Mazdy trafiła do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj około godziny 15:00 na skrzyżowaniu ulicy Wyszyńskiego z ul. Gminną.

- Jak wstępnie ustalili policjanci kierujący pojazdem marki Ford jadąc ul. Wyszyńskiego w kierunku ul. Peowiaków na skrzyżowaniu skręcał w lewo w ul. Gminną i nie udzielił pierwszeństwa przejazdu kierującej osobową mazdą, która poruszając się ul. Wyszyńskiego jechała w kierunku ul. Legionów. W chwili, gdy doszło do zdarzenia sygnalizator nadawał zielone światło zarówno dla kierującej mazdą jak i kierowcy forda, jednak ten drugi skręcając w lewo mógł wjechać na skrzyżowanie pod warunkiem, że udzieli pierwszeństwa jadącym z naprzeciwka pojazdom - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po zderzeniu samochodów do szpitala została przewieziona 46-letnia pasażerka mazdy. Na szczęście wykonane tam badania wykazały, że poza niegroźnymi potłuczeniami kobieta nie odniosła obrażeń. Kierujący fordem 35-letni mieszkaniec gm. Susiec, jak też 22-latka z gminy Miączyn siedząca za kierownicą mazdy byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w samochodach uszkodzenia policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne pojazdów - dodaje.

Szczegóły kolizji wyjaśniają policjanci i apelują o ostrożność oraz skupienie uwagi za kierownicą. Pamiętajmy, że na skrzyżowaniach gdzie sygnalizacja świetlna wyznacza nam możliwość jazdy również należy zachować ostrożność i z uwagą obserwować to, co dzieje się na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us