Reklama

Zebrano już 1729 złotych, zbiórka wciąż potrzebuje wsparcia!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

40 osób wsparło już zbiórkę środków dla Hospicjum Santa Galla w Łabuńkach Pierwszych. Pieniądze przeznaczone będą na zakup środków ochrony osobistej - maseczek, rękawiczek, fartuchów ochronnych i środków do dezynfekcji. Placówka wciąż potrzebuje wsparcia!

Zbiórka to wspólna inicjatywa firmy FOCUSfilm oraz portalu ezamosc.pl.

- Mieliśmy okazję podglądać jak wygląda działalność Hospicjum, gdy realizowaliśmy spot reklamowy i krótki film reportażowy dotyczący działalności placówki. Widzieliśmy od środka, jak ważne jest funkcjonowanie tego ośrodka. Jak wielu ludzi potrzebuje opieki, rozmowy, otuchy. Byliśmy pod ogromnym wrażeniem, była to dla nas wielka lekcja człowieczeństwa - wyjaśnia Krzysztof Kamiński, właściciel zamojskiego studia filmowego FOCUSFilm.

Pracownicy i pacjenci hospicjum są grupą szczególnie narażoną na wirusa. Do prawidłowego funkcjonowania placówki, która opiekuje się pacjentami głównie z chorobą nowotworową oraz innymi chorobami w stanie terminalnym, potrzeba dużej ilości maseczek, rękawiczek, fartuchów ochronnych i środków dezynfekcji. Potrzeby są naprawdę ogromne.

Chcemy pomóc i bardzo Was prosimy o wsparcie tej zbiórki. Każda złotówka się liczy!

Strona zbiórki: https://pomagam.pl/santagalla

Wpłać ile możesz!

MediaSkomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us