Reklama

Poszukiwany w rękach policjantów

foto: Policja foto: Policja

Policjanci z zamojskiej komendy podczas patrolu miasta zatrzymali mężczyznę poszukiwanego sądowym nakazem doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. 38-latek najbliższy rok i sześć miesięcy spędzi w zakładzie karnym za popełnione wcześniej przestępstwa przeciwko rodzinie.

- W poniedziałek, około godziny 18 na terenie Zamościa policjanci z Wydziału Patrolowo-Interwencyjnego patrolując ulice miasta zauważyli mężczyznę, który na widok radiowozu zareagował bardzo nerwowo. Przypuszczając, że mężczyzna może być osobą poszukiwaną zainterweniowali. Podczas sprawdzenia okazało się, że 38-latek z Zamościa poszukiwany jest wydanym przez Sąd Rejonowy w Zamościu nakazem doprowadzenia do odbycia kary pozbawienia wolności. Funkcjonariusze przewieźli 38-latka do komendy. Dzisiaj pojedzie do zakładu karnego. W przeszłości dopuścił się przestępstw przeciwko rodzinie i za to do odsiadki na rok i sześć miesięcy. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us