Reklama
Reklama

Okradł garaż w Zamościu

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Łupem 20-latka padły części samochodowe, narzędzia i wyposażenie warsztatu oraz kilka ton wartościowego złomu. Młodzieniec został zatrzymany, noc spędził w policyjnym areszcie.

W ubiegły weekend na terenie Zamościa nieznany sprawca włamał się do garażu. Policjantów o zdarzeniu poinformowali znajomi mężczyzny wynajmującego garaż, którzy zauważyli naruszone zamknięcie drzwi garażowych. Po wejściu do środka stwierdzili, że z garażu zniknęło sporo przedmiotów m.in. akumulatory, części do samochodów, komplety kluczy, skrzynki narzędziowe, głośniki, spawarka.

Pokrzywdzony określił wartość strat na ponad 40 tys. zł. Jak się okazało, w garażu znajdował się złom o niemałej wartości. Zniknęła tona miedzi i 4 tony aluminium.

Policjanci ustalili sprawcę włamania. Okazał się nim 20-latek z gm. Miączyn. W piątek mężczyzna został zatrzymany. Noc spędził w pomieszczeniach dla osób zatrzymanych zamojskiej komendy. Wkrótce usłyszy zarzuty. Grozi mu kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us