Reklama
Reklama

Nie ustąpił pierwszeństwa. Trzy osoby trafiły do szpitala

foto: Policja foto: Policja

27-letni kierujący BMW lekceważąc znak ustąp pierwszeństwa przejazdu wjechał na skrzyżowanie doprowadzając do zderzenia z kierującym pojazdem marki Renault. Po zdarzeniu trzy osoby trafiły do szpitala – kierujący oraz pasażerowie BMW. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę na drodze.

- W Nowy Rok ok. godziny 5.00 dyżurny zamojskiej Policji został powiadomiony o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych, do którego doszło na skrzyżowaniu ul. Lubelskiej z ul. Sikorskiego. Skierowani na miejsce zdarzenia policjanci wstępnie ustalili, że 27-letni mieszkaniec gm. Sitno siedzący za kierownicą pojazdu m. BMW jadąc ul. Sikorskiego wjechał na skrzyżowanie o ruchu okrężnym, po którym w tym czasie poruszał się 51-letni mieszkaniec Zamościa kierujący pojazdem marki Renault. Nieprzemyślany manewr 27-latka i zlekceważenie znaku drogowego mówiącego o konieczności ustąpienia pierwszeństwa doprowadził do zderzenia samochodów. Po tym pojazd m. Renault uderzył w kilka ustawionych w okolicach ronda znaków drogowych. - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Po zderzeniu samochodów załoga karetki pogotowia do szpitala przewiozła kierującego BMW i dwoje podróżujących z nim pasażerów. Policyjne badanie trzeźwości wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. Z uwagi na powstałe w autach uszkodzenia mundurowi zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów.

Szczegóły zdarzenia wyjaśniają policjanci i apelują o rozwagę na drodze.

1 komentarz

  • Będę Miał Wypadek
    Będę Miał Wypadek czwartek, 02 styczeń 2020 11:39 Link do komentarza

    kierowcy BMW powinni chyba dwa razy zdawac na egzaminie znajomosc znaków drogowych :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us