Reklama
Reklama

Dachowanie w Borowinie Sitanieckiej. Chciał ominąć sarnę

foto: Policja foto: Policja

19-letni kierujący Volvo chciał ominąć sarnę. Wjechał do rowu i dachował. Do szpitala został przewieziony kierowca oraz dwaj pasażerowie.

Do zdarzenia doszło w sobotni wieczór tuż po godzinie 21:00 w Borowinie Sitanieckiej.

- Jak wstępnie ustalili policjanci 19-letni mieszkaniec gm. Dębowiec kierując samochodem osobowym marki Volvo nagle stracił panowanie nad pojazdem zjechał na pobocze, a następnie do przydrożnego rowu, doprowadzając do dachowania pojazdu. Razem z 19-latkiem podróżowali dwaj jego rówieśnicy z gminy Stary Zamość oraz gminy Krasnobród. Przybyła na miejsce zdarzenia załoga karetki pogotowia przewiozła do szpitala kierującego oraz dwóch pasażerów volvo. Po wykonanych badaniach okazało się, że w wyniku kolizji mężczyźni poza niegroźnymi potłuczeniami i otarciami nie odnieśli poważniejszych obrażeń. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Kierujący był trzeźwy. Jak oświadczył, powodem utraty panowania nad pojazdem był gwałtowny manewr, który wykonał ponieważ chciał ominąć zwierze – najprawdopodobniej sarnę, które nagle wtargnęło na jezdnie. Zwierze uciekło, 19-latek jazdę skończył w przydrożnym rowie.

Policjanci z uwagi na powstałe w samochodzie uszkodzenia zatrzymali dowód rejestracyjny pojazdu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us