Reklama
Reklama

Zamość: Zgłoś się na darmowe badanie jelita grubego

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Samodzielny Publiczny Szpital Wojewódzki im. Papieża Jana Pawła II w Zamościu zaprasza na bezpłatne badania profilaktyczne w kierunku wykrywania raka jelita grubego. Placówka realizuje badania kolonoskopowe zlecone przez Ministerstwo Zdrowia.

Badanie i leki służące do jego przeprowadzeni są bezpłatne. Nie jest potrzebne skierowanie od lekarza rodzinnego.

Na badania mogą zgłosić się osoby w następujących przedziałach wiekowych: wszystkie osoby w wieku 50-65 lat bez objawów raka jelita grubego 40-65 lat bez objawów, które miały w rodzinie przynajmniej jednego krewnego I stopnia z rakiem jelita grubego (rodzice, rodzeństwo, dzieci) 25-65 lat pochodzące z rodziny z HNPCC lub FAP, w tym przypadku konieczne jest skierowanie z Poradni Genetycznej.

Szczegółowych informacji dotyczących badania udziela sekretariat Zakładu Endoskopii (parter) pod nr tel. (84) 677 37 51, od poniedziałku do piątku w godz. 8.00-15.00.

1 komentarz

  • Bogusław Łysy
    Bogusław Łysy środa, 18 wrzesień 2019 01:19 Link do komentarza

    Badania jelita grubego powinno przeprowadzić CBA oraz prokuratura - byle nie zamojska- u Arkadiusza B. oraz dyrektora Szpitala im.Św JP II Andrzeja M. oraz paru im podobnych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us