Reklama
Reklama

Zamość: Wypadki z udziałem jednośladów

foto: Policja foto: Policja

Zamojscy policjanci wyjaśniają okoliczności dwóch zdarzeń z udziałem niechronionych uczestników ruchu drogowego. W Chomęciskach Małych na przejściu dla pieszych 70-letni rowerzysta potrącony został przez kierującego Skodą. W Zamościu na ul. Piłsudskiego kierujący Toyotą zderzył się z motocyklistą. Poszkodowani w wypadkach zostali kierowcy jednośladów. Obaj z obrażeniami ciała trafili do szpitala. 

- Do pierwszego ze zdarzeń doszło wczoraj wieczorem na drodze krajowej nr 17 w m. Chomęciska Małe. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 64-latek kierujący skodą poruszając się w kierunku Zamościa na przejściu dla pieszych potrącił 70-letniego rowerzystę, który nagle wjechał na jezdnię. W wyniku zdarzenia cyklista doznał obrażeń ciała i w stanie nieprzytomnym zabrany został do szpitala. Kierowca skody był trzeźwy. Kolejne zdarzenie z udziałem niechronionego uczestnika ruchu drogowego miało miejsce dziś przed południem na ul. Piłsudskiego. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierujący toyotą nieudzielił pierwszeństwa przejazdu i doprowadził do zderzenia z 25-latkiem, który kierował motocyklem marki Honda. Ranny w wypadku został kierowca jednośladu, który objęty został medyczną pomocą. - relacjonuje Joanna Kopeć, z zamojskiej policji.

Policjanci wyjaśniają okoliczności obu zdarzeń i apelują o zachowanie szczególnej ostrożności na drodze.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us