Zamość: Najpierw remontował, później się włamał

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Najpierw wyremontował elewację domku na terenie jednego z zamojskich ogródków działkowych, a następnie się do niego włamał. Mowa o 37-letnim mieszkańcu Zamościa, który z wnętrza domku ukradł warte blisko 1 tys. zł elektronarzędzia.

- Pod koniec czerwca do zamojskiej komendy zgłosił się 35-letni mieszkaniec Zamościa. Mężczyzna poinformował o włamaniu do domku usytuowanego na terenie zamojskich ogródków działkowych. Włamywacz pokonał zabezpieczenie i z wnętrza ukradł kilka sztuk elektronarzędzi. Właściciel oszacował straty na blisko 1 tys. zł. Pracujący nad sprawą policjanci zatrzymali wczoraj 37-letniego zamościanina podejrzewanego o dokonanie włamania. Jak się okazało mężczyzna wcześniej pracował przy remoncie domku wykonując elewację budynku. - informuje Joanna Kopeć, z zamojskiej jednostki policji. - Podczas przeszukania mundurowi odzyskali część skradzionego mienia.- dodaje.

Dziś 37-letni zamościanin usłyszy zarzuty. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież z włamaniem to przestępstwo za które grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us