Reklama

Randka zakończona kradzieżą

ukradła 5 tys.zł. foto: materiał poglądowy ukradła 5 tys.zł. foto: materiał poglądowy

24-latka umówiła się z 34-latkiem przez internet. W pokoju hotelowym okradła mężczyznę, kiedy ten spał. Zabrała mu 5 tysięcy zł.

- O kradzieży pieniędzy 34-letni mieszkaniec gm. Stary Zamość powiadomił policjantów z Zamościa w środowy wieczór. Poinformował, że znajoma, którą poznał kilka miesięcy temu na jednym z randkowych portali internetowych w czasie spotkania w zamojskim hotelu ukradła należące do niego pieniądze w kwocie ponad 5 tys. zł. Pokrzywdzony relacjonował, że razem spożywali alkohol i kiedy zasnął znajoma wykorzystała to zabierając znajdujące się w saszetce pieniądze. Policjanci z Wydziału Patrolowo Interwencyjnego po otrzymaniu zgłoszenia na podstawie rysopisu przekazanego przez pokrzywdzonego rozpoczęli poszukiwania podejrzanej. W niedalekiej odległości od hotelu zauważyli kobietę z wyglądu przypominającą opisywaną przez 34-latka. Kiedy zauważyła mundurowych podjęła próbę ucieczki, jednak bezskuteczną bo po chwili była już w rękach policjantów. W torebce 24-latki z gm. Izbica mundurowi odnaleźli również skradzione pieniądze. Podejrzana o kradzież z prawie 3 promilami alkoholu w organizmie została zatrzymana i przewieziona do komendy. Natomiast pieniądze wróciły do właściciela. - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Po nocy spędzonej w areszcie 24-latka usłyszała zarzuty. - W czasie przesłuchania przyznała się do kradzieży i powiedziała, że ukradła pieniądze z zemsty za zachowanie 34-latka w stosunku do jej osoby. Zgodnie z prawem, kto zabiera w celu przywłaszczenia cudzą rzecz ruchomą może nawet na 5 lat trafić do zakładu karnego - informuje rzeczniczka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us