Reklama
Reklama

Rusza nabór wniosków do BO

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Właśnie dziś (10.06) rozpoczyna się nabór projektów do Budżetu Obywatelskiego na 2020 rok. W tej edycji mieszkańcy mogą składać propozycje projektu osiedlowego oraz propozycję projektu ogólnomiejskiego.

Na realizacje Budżetu Obywatelskiego 2020 została przeznaczona łączna kwota w wysokości 2,3 mln- 1,6 mln na projekty osiedlowe ( po 100 tys. na osiedle) oraz 700 tys. na projekt ogólnomiejski. Nabór potrwa do 01.07.2019 r. Propozycje można składać osobiście do Biura Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zamość lub przesłać elektronicznie na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Regulamin Budżetu Obywatelskiego i formularz wniosku dostępny jest w Biuletynie Informacji Publicznej w zakładce "Budżet Obywatelski", w Biurze Obsługi Interesanta oraz w siedzibie Zarządu osiedla.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us