Reklama
Reklama

Wyglądało groźnie. Zderzenie dwóch aut na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi z ul. Podgroble

foto: Policja foto: Policja

60-letni kierujący Toyotą wyjeżdżając z drogi podporządkowanej nie udzielił pierwszeństwa 43-letniemu kierującemu Nissanem. Doszło do zderzenia. Kierujący Toyotą trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj na skrzyżowaniu ul. Królowej Jadwigi z ul. Podgroble w Zamościu.

- Z ustaleń policjantów wynika, że jadący drogą podporządkowaną kierujący pojazdem m. Toyota wyjeżdżając z ul. Podgroble nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu kierującemu Nissanem, który poruszał się ul. Królowej Jadwigi. Kierowca Nissana próbował reagować rozpoczął manewr hamowania, zjechał na lewą stronę jezdni, jednak nie zdołał uniknąć zderzenia. 60-letni kierowca Toyoty z gm. Susiec karetką pogotowia został przewieziony do szpitala. Na szczęście po wykonanych badaniach okazało się, że poza niegroźnymi otarciami i stłuczeniami nie odniósł obrażeń. Policyjne badanie alkomatem wykazało, że zarówno kierujący Toyotą, jak i 43-letni mieszkaniec Zamościa, który siedział za kierownica nissana byli trzeźwi - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym kierujący Toyotą został ukarany mandatem karnym.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us