Cały Zamość gra dla Franka [ZDJĘCIA]

foto: Paweł Nowak foto: Paweł Nowak

W Zamościu trwa charytatywna akcja "Gramy dla Franka". Wolontariusze zbierają środki na leczenie oraz rehabilitację małego Franka Kalinowskiego.

Franek urodził się z wrodzoną wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca, przez co doszło u chłopca do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest jego drugim domem.

- Franek powoli wraca do życia, ale mimo wszystko nadal jest dzieckiem leżącym. Aby nasz synek mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja - mówią rodzice Paweł i Sylwia Kalinowscy.

Osoby, które chcą pomóc Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi, zapraszamy do Galerii Twierdza w Zamościu. W programie atrakcje wokalne, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, turniej szachowy, animacje plastyczne czy kurs robotyki dla dzieci. W trakcie koncertu prowadzone są licytacje i kiermasz, z których cały dochód zostanie przekazany na leczenie Franka. Wydarzenie potrwa do 18:00.

Poniżej zdjęcia z akcji (fot. Paweł Nowak):

2 komentarzy

 • Ewa
  Ewa niedziela, 14 kwiecień 2019 22:08 Link do komentarza

  Dużo zdrówka dla Frania :) z wielką przyjemnością pomagaliśmy :)
  P.S. Panie Pawle, brakuje nam Pana w Twierdzy

 • Paweł
  Paweł niedziela, 21 kwiecień 2019 16:06 Link do komentarza

  dziekuje za miłe słowa Pani Ewo :)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us