Gramy dla Franka. Turniej, koncerty i licytacje

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Już w najbliższą niedzielę w Zamościu odbędzie się charytatywna akcja "Gramy dla Franka". Zbierane będą środki na leczenie oraz rehabilitację małego Franka Kalinowskiego. W programie turniej Bubble Football, licytacje, pokazy.

Franek urodził się z wrodzoną wadą serca. Ta wada doprowadziła do niewydolności krążenia i zatrzymania akcji serca, przez co doszło u chłopca do ciężkiego niedotlenienia mózgu. W swoim krótkim życiu przeszedł już ponad 10 operacji i zabiegów. Od urodzenia szpital jest jego drugim domem.

- Franek powoli wraca do życia, ale mimo wszystko nadal jest dzieckiem leżącym. Aby nasz synek mógł żyć i się rozwijać potrzebne jest długie, kosztowne leczenie i rehabilitacja - mówią rodzice Paweł i Sylwia Kalinowscy.

Osoby, które chcą pomóc Frankowi wygrać walkę o życie i stanąć na nogi, będą to mogli zrobić już w najbliższą niedzielę, 14 kwietnia. Od godziny 9:00, w zamojskim OSiR będzie trwał II Charytatywny Turniej Bubble Football. Zawodnicy zagrają w piłkę nożną w kulach sferycznych Bumper Ball. Obok sportowej rywalizacji zaplanowano licytacje, pokazy i mnóstwo atrakcji dla najmłodszych.

W południe akcja rozpocznie się w Galerii Twierdza. W programie atrakcje wokalne, pokazy taneczne dzieci i młodzieży, turniej szachowy, animacje plastyczne czy kurs robotyki dla dzieci. W trakcie koncertu prowadzone będą licytacje i kiermasz, z których cały dochód zostanie przekazany na leczenie Franka.

Wydarzenie organizuje Galeria Twierdza Zamość oraz GRAwitacja Centrum Rozrywki. Do organizacji akcji włączyli się również: Młodzieżowy Dom Kultury w Zamościu, Szkoła Muzyczna Yamaha w Zamościu, Robocikowo.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us