Reklama

Będą rozdawać jajka. Akcja ma zachęcić mężczyzn do badania jąder

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Happening "Świąteczny Koszyk Zdrowia" odbędzie się podczas dorocznego Kiermaszu Wielkanocnego, 14 kwietnia na Rynku Wielkim w Zamościu. Wydarzenie organizowane w ramach projektu "O raku bez strachu" jest częścią ogólnopolskiej kampanii "Odważni Wygrywają".

Akcja ma na celu zwrócenie uwagi młodych mężczyzn na dbałość o swoje zdrowie i działania profilaktyczne z tym związane. Wolontariusze ze Stowarzyszenia "Drukarnia Wyobraźni", Liceum Plastycznego w Zamościu oraz grupa zamojskich motocyklistów będą zachęcać mężczyzn do odwagi – odwagi zmierzenia się z tematem raka jądra. W sposób niekonwencjonalny zachęcać będą do dbania o męskie narządy płciowe, traktując temat z humorem, poprzez rozdawanie jajek. Nie strasząc, przełamywać będą tabu związane z nowotworem jąder, nakłaniać mężczyzn do regularnych badań i kontrolowania swojego zdrowia.

Obdarowani uczestnicy akcji będą musieli zapoznać się z dekalogiem odważnych i uwierzytelnić to swoim podpisem.

Projekt "O raku bez strachu", jest współfinansowany z budżetu Miasta Zamość i Spółdzielnię Mieszkaniową im. Jana Zamoyskiego w Zamościu. Akcja rozpocznie się o godzinie 10.00, potrwa do 13.00.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us