Reklama
Reklama

Wypadek podczas naprawy pługopiaskarki

foto: Policja foto: Policja

Do szpitala trafił 36-letni mężczyzna, który uległ wypadkowi podczas naprawiania pługopiaskarki. Jak informuje policja, ręka mężczyzny została wciągnięta w mechanizm podajnika piasku.

Zdarzenie miało miejsce w gminie Zamość, w bazie jednej z firm. 

- Wczoraj dyżurny zamojskiej komendy został powiadomiony o nieszczęśliwym wypadku, do którego doszło podczas naprawiania mechanizmów podajnika piasku w pługopiaskarce marki Man. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 36-letni pracownik obsługujący pojazd chcąc naprawić wałek trzymający taśmę podajnika piasku włączył silnik pojazdu oraz podajnik i przystąpił do regulacji taśmy. Oczyszczając wałek z piasku 36-latek włożył rękę ubraną w rękawiczkę w mechanizm, co spowodowało wciągnięcie kończyny - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Drugi z mężczyzn, z którym 36-latek naprawiał podajnik natychmiast udzielił poszkodowanemu pomocy. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia przewiozła 36-latka do szpitala. Policjanci ustalili, że obaj mężczyźni podczas wykonywanej naprawy byli trzeźwi.

Teraz policjanci wyjaśniają szczegółowy przebieg wypadku.


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us