Reklama
Reklama

Seria niefortunnych zdarzeń

foto: Policja foto: Policja

39-letni obywatel Ukrainy potrącił sarnę i chciał sprawdzić uszkodzenia. Wtedy został potrącony przez kierującego Hondą. Z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala.

Do zdarzenia doszło dzisiejszej nocy w Borowinie Starozamojskiej, na drodze krajowej nr 17.

- Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że doszło do kolizji autobusu kursowego z sarną. Jeden z kierowców autobusu, 39-letni obywatel Ukrainy wysiadł, aby sprawdzić powstałe w samochodzie uszkodzenia. W tym momencie został potrącony przez nadjeżdżającą hondę, którym kierował 20-latek z gminy Stary Zamość - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Jak ustalili policjanci, pieszy poruszał się poboczem z włączoną latarką trzymaną w ręku. Prawdopodobną przyczyną wypadku było niedostosowanie prędkości jazdy kierującego hondą do panujących na drodze warunków, który chcąc ominąć leżącą na jezdni sarnę wykonał manewr skrętu w lewo, wpadł w niekontrolowany poślizg i uderzył w pieszego - dodaje.

Kierowca hondy jazdę zakończył w przydrożnym rowie. Na szczęście ze zdarzenia wyszedł bez uszczerbku na zdrowiu. Natomiast pieszy z obrażeniami ciała został przewieziony do szpitala. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci badają okoliczności i szczegółowy przebieg zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us