Reklama
Reklama

Zderzenie trzech aut pod Zamościem. Jeden z kierowców trafił do szpitala

foto: Policja foto: Policja

W tył osobowego Fiata uderzył Mercedes. Fiat przemieścił się na przeciwległy pas drogi i uderzył w Skodę. Do wypadku doszło wczoraj na krajowej 17-tce, w Wólce Panieńskiej pod Zamościem. Jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do wypadku doszło wczoraj po godzinie 17:00.

- Ze wstępnych ustaleń mundurowych wynika, że kierująca samochodem marki Mercedes 27-letnia mieszkanka gminy Zamość uderzyła w tył skręcającego w lewo, na oznakowanym skrzyżowaniu dróg, pojazdu marki Fiat. W wyniku uderzenia fiat przemieścił się na przeciwległy pas ruchu i uderzył w jadący z przeciwnego kierunku samochód marki Skoda, którym kierował 31-letni mieszkaniec gminy Zamość. Skoda odbijając się od fiata uderzyła w ogrodzenie posesji uszkadzając bramę wjazdową oraz kilka metrów siatki ogrodzeniowej - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Do szpitala z obrażeniami ciała został przewieziony kierujący Fiatem 68-letni mieszkaniec gminy Zamość. Policyjne badanie zawartości alkoholu w organizmie wykazało, że wszyscy kierujący biorący udział w wypadku byli trzeźwi.

Dokładny przebieg zdarzenia oraz okoliczności badają policjanci.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us