Reklama
Reklama

Sprzedawczyni miała blisko 3 promile

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ponad 3 promile w wydychanym powietrzu miała sprzedawczyni w jednym z zamojskich sklepów z artykułami prasowymi. Powiadomiony o zajściu właściciel sklepu zaopiekował się stoiskiem, natomiast nietrzeźwa kobieta pod opieką męża wróciła do domu.

- Wczoraj oficer dyżurny otrzymał anonimową informację, że w jednym z zamojskich sklepików prasowych nietrzeźwa sprzedawczyni obsługuje klientów. Skierowani na miejsce policjanci potwierdzili zgłoszenie. W sklepie za ladą znajdowała się kobieta, której już sam sposób zachowania wskazywał, że jest pijana. Policyjne badanie stanu trzeźwości potwierdziło stan 40-letniej ekspedientki i wykazało, że w jej organizmie było ponad 3 promile alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Powiadomiony o zajściu właściciel sklepu zaopiekował się stoiskiem, natomiast nietrzeźwa kobieta pod opieką męża wróciła do domu.

40-latka ze swojego postępowania tłumaczyć się będzie przed sądem. Wykonywanie czynności zawodowych w stanie nietrzeźwości jest wykroczeniem, za które grozi kara grzywny lub aresztu.

1 komentarz

  • Mis
    Mis poniedziałek, 03 grudzień 2018 22:42 Link do komentarza

    Zebyscie sie nie zesrali czuby. Wielkie rzeczy pijana w smiesznym sklepiku ze.swierszczykami. czy bylo jakies zagrozenie? Smieszni lekarze przyjmuja po pijaku. Poprostu pocalujcia ja w d.....

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us