Reklama
Reklama

Skierbieszów: Poszukiwany wpadł, bo spowodował kolizję po pijaku

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

40-latek z Zamościa cofając samochodem spowodował kolizję. Próbował odjechać, jednak czujny właściciel rozbitego auta uniemożliwił mu dalszą jazdę. Jak się okazało, sprawca miał w organizmie ponad 2,5 promila alkoholu, był poszukiwany przez prokuraturę a na dodatek nie miał uprawnień.

- Wczoraj do Posterunku Policji w Skierbieszowie przyszedł 34-letni mieszkaniec powiatu krasnostawskiego informując, iż kilka minut wcześniej w Skierbieszowie na ul. Rynek kierujący pojazdem marki Mazda cofając uszkodził jego samochód marki Audi. Następnie próbował odjechać, jednak zgłaszający pobiegł za nim i uniemożliwił mu dalszą jazdę zabierając kluczyki. Razem ze zgłaszającym do posterunku przyszedł również kierujący mazdą, który był pod znacznym działaniem alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Policjanci zbadali trzeźwość 40-latka z Zamościa, w jego organizmie było ponad 2,5 promila alkoholu. Jak się okazało kierujący mazdą nie posiadał także uprawnień do kierowania pojazdami. Był również poszukiwany przez zamojską prokuraturę rejonową celem ustalenia miejsca pobytu - dodaje.

40-latek noc spędził w policyjnym areszcie. Za jazdę w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 2 lat pozbawienia wolności.

2 komentarzy

  • Justus
    Justus czwartek, 15 listopad 2018 19:33 Link do komentarza

    Co za knajacki język: "po pijaku"! Proszę zachować minimalne standardy językowe, tego się wymaga od dziennikarzy. To nie rozmowa pod budką z piwem, ale czytany portal regionalny.

  • Wiwi
    Wiwi czwartek, 15 listopad 2018 22:32 Link do komentarza

    Jaki poziom portalu, takie słownictwo. Żenada.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us