Reklama
Reklama

Gryzł i kopał policjantów

foto: Policja foto: Policja

Zaczęło się od bójki na ulicy Szczebrzeszyna. 19-latek w czasie interwencji obrażał policjantów, a podczas przewożenia do komendy kopał i gryzł.

- Sobotnie zgłoszenie w sprawie bójki dwóch mężczyzn na jednej z ulic w Szczebrzeszynie nieoczekiwanie zamieniła się w niebezpieczną dla policjantów sytuację. We wskazanym miejscu zastali bowiem dwóch mężczyzn, jeden z nich, który miał uderzyć zgłaszającego był również agresywny w stosunku do funkcjonariuszy. Krzyczał, używał słów wulgarnych, był pobudzony i nie reagował na żadne polecenia mundurowych. Po krótkiej chwili mężczyzna został obezwładniony i zatrzymany. W czasie transportu do komendy w dalszym ciągu był agresywny, wyrywał się, kopał i opluwał policjantów. Funkcjonariusza, który próbował przytrzymać agresora ugryzł w dłoń. W trakcie czynności wulgarnie obrażał funkcjonariuszy. Działanie 19-latka spowodowały u policjantów niegroźne obrażenia ciała - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

19-latek został zbadany przez lekarzy i osadzony w policyjnym areszcie. - Badanie krwi wykaże wysokość stężenia alkoholu w jego organizmie oraz dowiemy się, czy nie zażywał on również innych środków prawem zabronionych. Wkrótce agresywny 19-latek usłyszy zarzuty znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariuszy, za co grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności - dodaje rzeczniczka.

3 komentarzy

 • czytelnik dd
  czytelnik dd poniedziałek, 17 wrzesień 2018 17:55 Link do komentarza

  hahahahaahha auu

 • Justus
  Justus poniedziałek, 17 wrzesień 2018 20:36 Link do komentarza

  Ważne jest czy miał aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie, bo jak nie miał, to policjanta czeka seria bolesnych zastrzyków w brzuch:))

 • gin
  gin poniedziałek, 17 wrzesień 2018 21:57 Link do komentarza

  Sama masz wściekliznę

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us