Reklama

Zamość: 155 porcji marihuany w mieszkaniu 19-latka

foto: Policja foto: Policja

Ponad 155 porcji dilerskich zabezpieczyli wczoraj policjanci w mieszkaniu 19-latka z Zamościa. W przeszukaniu pomagał im Igor – pies służbowy, który wskazał miejsce ukrycia suszu.

- Wczoraj policjanci w wydziału kryminalnego zamojskiej komendy przeszukali mieszkanie zajmowane przez 19-latka z Zamościu. Pomagał im w tym Igor - pies służbowy przeszkolony do wykrywania narkotyków. Pies zaznaczył miejsce, gdzie mogą być ukryte narkotyki i nie pomylił się, ponieważ policjanci odnaleźli tam susz roślinny, który po wykonanych testach okazał się marihuaną. 19-latek narkotyki miał również schowane w odzieży, którą miał na sobie. Łącznie mundurowi zabezpieczyli środki odurzające w ilości, z której można byłoby wykonać ponad 155 porcji dilerskich. 19-latek został zatrzymany w policyjnym areszcie, dzisiaj usłyszał zarzuty posiadania środków odurzających - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Zgodnie z prawem za tego typu przestępstwo grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us