Reklama

Jechali za szybko - stracili uprawnienia

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

28-latek, kierując pojazdem marki Skoda przekroczył dozwoloną prędkość o 54 km/h, 29-latka na ul. Hrubieszowskiej pędziła bmw z prędkością 106 km/h, a 22-letni kierowca skody w Sitańcu na liczniku miał 103 km/h. Oprócz utraty uprawnień kierujący otrzymali wysokie mandaty i punkty karne.

- Na ul. Legionów policjanci zatrzymali do kontroli kierującego pojazdem marki Skoda. Wykonany przez mundurowych pomiar wskazał, że kierowca przekroczył dozwoloną w tym miejscu prędkość o 54 km/h. Policyjna kontrola dla 28-letniego mieszkańca powiatu tomaszowskiego zakończyła się zatrzymaniem uprawnień do kierowania, wysokim mandatem i punktami karnymi. W podobny sposób zakończyła się kontrola drogowa przeprowadzona przez policjantów zamojskiej drogówki wobec 29-letniej mieszkanki Zamościa. Zamościanka kierując pojazdem marki BMW na ul. Hrubieszowskiej miała 106 km/h. Podczas minionego weekendu uprawnienia do kierowania stracił również 22-letni mieszkaniec powiatu chełmskiego. Młody kierowca zatrzymany został do kontroli w Sitańcu. Powodem było przekroczenie prędkości w obszarze zabudowanym. Pomiar wykonany przez policjantów pokazał, że 22-latek na liczniku samochodu marki Skoda, którym się poruszał miał 103 km/h. Za popełnione wykroczenie mężczyzna otrzymał także wysoki mandat i karne punkty - informuje Joanna Kopeć z zamojskiej jednostki policji.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us