Reklama
Reklama

Zamość: 21-letni nożownik aresztowany

foto: Policja foto: Policja

Sąd Rejonowy w Zamościu aresztował na trzy miesiące 21-letniego mieszkańca miasta, który podejrzany jest o usiłowanie rozboju z użyciem noża. Zdarzenie miało miejsce nocą z poniedziałku na wtorek na ulicy Sadowej.

- Z przekazanych informacji wynikało, że do idących ulicą Sadową dwóch mieszkańców Zamościa w wieku 26 i 33 lat podszedł młody mężczyzna, który zażądał wydania pieniędzy na alkohol. Groził przy tym użyciem noża, który trzymał w ręku i wymachiwał nim w kierunku zamościan. Jeden z nich w obawie o swoje życie i zdrowie uciekł i o zdarzeniu zawiadomił policję. Drugi zaś trzymanym w ręku plecakiem bronił się przed atakującym go napastnikiem. W trakcie szarpaniny rozbójnik ranił 33-letniego zamościanina powodując u niego ranę ciętą na plecach. Na szczęście obrażenia jakich doznał mężczyzna nie okazały się groźne - informuje Joanna Kopeć z zamojskiej policji. 

Policjanci zatrzymali napastnika. 21-letni mieszkaniec Zamościa pod zarzutem rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia trafił do policyjnej celi. Młodzieniec był pod działaniem alkoholu. W organizmie miał ponad promil alkoholu.

Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzuty usiłowania rozboju. Wczoraj wobec podejrzanego sąd zastosował najsurowszy ze środków zapobiegawczych - tymczasowy areszt na okres trzech miesięcy.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us