Reklama

Zamość: ZUS zaprasza na szkolenie

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Zamościu zaprasza na szkolenie osoby, które zatrudniają cudzoziemców lub wysyłają ich do pracy za granicę. Spotkanie odbędzie się 19 lipca w zamojskim oddziale ZUS.

- Uczestnicy dowiedzą się, jak przygotować niezbędne dokumenty, gdy polski przedsiębiorca wysyła do pracy za granicą obywateli tzw. państw trzecich. Chodzi na przykład o zatrudnionych obywateli Ukrainy lub Białorusi. Głównym tematem szkolenia będą aktualne zasady ustalania miejsca zamieszkania obywateli państw trzecich – to jeden z ważnych czynników badanych przy wydawaniu unijnego zaświadczenia A1 - informuje Małgorzata Korba, regionalny rzecznik ZUS w województwie lubelskim. - Spotkanie może więc zainteresować przedsiębiorców, którzy wysyłają ludzi do pracy w kilku państwach oraz zajmujących się transportem międzynarodowym - dodaje.

Szkolenie jest bezpłatne. Odbędzie się 19 lipca w zamojskim ZUS, przy ul. J. Kiepury 2. Początek o godz. 10.00. Obowiązują wcześniejsze zapisy pod numerem telefonu u 84 627 13 33. Takie samo szkolenie odbędzie się także w Chełmie (25 lipca), Biłgoraju (22 sierpnia) i Tomaszowie Lubelskim (5 września). Szczegóły można znaleźć na stronie www.zus.pl w zakładce „Wydarzenia i szkolenia”.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us