Reklama
Reklama

Biedroń odwiedzi Zamość

źródło: http://robertbiedron.pl/ źródło: http://robertbiedron.pl/

Robert Biedroń, prezydent Słupska, odwiedzi Zamość. Polityk przyjedzie na zaproszenie Stowarzyszenia – Zamość nasz wspólny dom. No otwartym spotkaniu ma mówić o demokracji, praworządności i równości.

- Będziemy rozmawiać o tym czego ludzie oczekują, jak chcieliby żeby wyglądała Polska, chodzi o wartości tj. demokracja, praworządność, równość... Chcemy zainspirować debatę lokalną, ale także ogólnopolską. Obywatele najlepiej znają bolączki dnia codziennego, rozmowa będzie dotyczyła Polski, za 5-10-20 lat, tak aby była zamożnym i szczęśliwym krajem - informuje Diana Sawicka, prezes Stowarzyszenia – Zamość nasz wspólny dom. - Idea jest taka, aby państwo mądrze inwestowało w edukację, gospodarkę czy kulturę oraz wypracowało sposoby rozwiązywania problemów, tak by nie wykluczać nikogo ze wspólnoty - dodaje. 

Spotkanie odbędzie się 20 lipca w Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej przy ul. Łukasińskiego 2E w Zamościu, początek o 17.30. Jest otwarte dla każdego.

Przed spotkaniem do nabycia będą książki "Pod prąd" oraz "Włącz demokrację".

2 komentarzy

  • popieram
    popieram czwartek, 12 lipiec 2018 20:35 Link do komentarza

    kurcze poszedłbym, jak dla mnie facet bardzo inteligentny, wykształcony, oszczędny i gospodarny reszta mnie nie obchodzi niezależnie z jakiej partii i jakie ma preferencje, gdyby wszyscy politycy byli w Polsce tacy jak on naprawdę partie dbały by o dobro człowieka i były uczciwe w rozliczaniu się i wydawaniu majątku

  • do tego łosia
    do tego łosia sobota, 14 lipiec 2018 13:31 Link do komentarza

    żenujące, taki uczciwy, że tylko jeździ po świecie na .... parady za pieniądze publiczne

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us