Reklama

X Zamojska Noc Muzeów w Zamościu

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zbliża się Noc Muzeów 2018. W najbliższy weekend, w nocy, zwiedzanie muzeów będzie bezpłatne. Tegoroczna edycja akcji odbędzie się pod hasłem "O wolność i niepodległość".

"W 2018 roku przypada 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości. W historii Zamościa jest to również rocznica budowy i uruchomienia pierwszej elektrowni miejskiej. Podczas Zamojskiej Nocy Muzeów pragniemy w sposób szczególny zwrócić Państwa uwagę na jej historię, m.in. w Muzeum Zamojskim odbędzie się konkurs pt. "Rozświetlony Zamość". Zachęcamy do zapoznania się z programem X Zamojskiej Nocy Muzeów oraz z materiałami dotyczącymi historii energetyki zamojskiej. Wszystkich miłośników kultury w tą wyjątkową noc do zwiedzania zaprasza Sponsor - PGE Polska Grupa Energetyczna" - zachęcają organizatorzy.

Noc Muzeów odbędzie się z 19 na 20 maja. Szczegółowy program poniżej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us