Reklama
Reklama

Ostatnie dni głosowania. Pomożecie?

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Dobiega końca głosowanie na projekty zgłoszone do programu "Lechstarter". O grant w wysokości 50 tys.zł walczy zamojska grupa "Stforky", która chce wykonać gigantyczne graffiti na murze zamojskiego ogrodu zoologicznego. Obrazy o łącznej powierzchni około 250 m2 mają być inspirowane fauną, florą oraz historią zamojskiego ogrodu zoologicznego. Potrzebne są głosy Internautów.

Grupa apeluje do mieszkańców miasta o pomoc w zdobyciu grantu: "Poprzez wspólną pracę pragniemy aby finalne dzieło było stałym elementem miejskim, swoistą galerią miejską w ogólnie dostępnej przestrzeni publicznej. Dlaczego akurat bulwar przy zoo? Bo to miejsce ma swoją historię, duszę ulicy, bo sami zaczynaliśmy stawiać tam swoje pierwsze litery, dlatego że to nasz taki zamojski "mur służewiecki" na który aż chce się patrzeć. To miejsce, które po prostu zasługuje na coś więcej!".

Zamość jest obecnie na 6 miejscu w walce o grant, wygrywa tylko 7 projektów. Liczy się każdy głos.

Pomożecie ubarwić to miejsce? Głosować można raz dziennie do 17 maja na stronie: https://lechstarter.urbanforms.org/projekty/R-0307-67C57D

1 komentarz

  • Zamościanin
    Zamościanin poniedziałek, 14 maj 2018 14:56 Link do komentarza

    nie, należy chronić język polski

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us