Reklama

Rekordowa "belgijka" na Rynku Wielkim?

Już niedługo zobaczymy spot, który będzie promował to wydarzenie, foto: materiał nadesłany Już niedługo zobaczymy spot, który będzie promował to wydarzenie, foto: materiał nadesłany

Nowy rekord Polski "Najwięcej osób tańczących belgijkę jednocześnie?, chce ustanowić Młodzieżowa Rada Miasta Zamość. Już wkrótce zobaczymy spot nawiązujący do filmu ?Chłopaki nie płaczą?, który będzie promował wydarzenie. Wspólne tańce zaplanowano na 1 czerwca.

- Od godziny 11 rozpoczniemy rejestrację, radni MRM będą rozstawieni po Rynku Wielkim, będą wydawać naklejki w kształcie "I ? Zamość" a w serduszku będzie numer uczestnika. Tuż po hejnale przystąpimy do trzyminutowego tańca wprowadzającego, żeby uczestnicy poznali kroki - informuje Malwina Wilczek, przewodnicząca Młodzieżowej Rady Miasta Zamość. - Do naszej akcji zapraszamy wszystkich chętnych, bez względu na wiek - zachęca.

Aktualny rekord Polski w jednoczesnym tańczeniu belgijki wynosi 1428 osób. Został ustanowiony w 2016 roku w Obornikach koło Poznania.

Belgijka to skoczny, żywiołowy taniec do celtyckiej melodii, który ostatnio podbił parkiety studniówek.

Jak się go tańczy? Można zobaczyć na filmie poniżej (źródło:https://www.youtube.com).

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us