Reklama

Akcja „Prędkość” na drogach powiatu zamojskiego

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Blisko 130 kontroli prędkości jazdy, ponad 90 kierujących jeżdżących zbyt szybko oraz zatrzymane prawo jazdy za przekroczenie prędkości powyżej 100 km/h w terenie zabudowanym. Te wyniki to bilans wczorajszych działań na drogach powiatu zamojskiego.

- Policjanci z zamojskiego ruchu drogowego podczas wczorajszej pracy szczególną uwagę zwracali na prędkość, z jaką na drogach naszego powiatu poruszają się kierujący pojazdami. Podczas prowadzonych działań mundurowi skontrolowali prędkość jazdy ponad 120 kierujących. Wczorajsze wzmożone działania pokazały, że nie wszyscy kierujący przestrzegają obowiązujących ograniczeń prędkości. Jeżdżąc zbyt szybko popełniają wykroczenia, a przede wszystkim stwarzają zagrożenie dla bezpieczeństwa swojego i innych osób znajdujących się w tym czasie na drodze - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. 

Funkcjonariusze ujawnili ponad 90 kierujących, którzy przekroczyli dopuszczalną prędkość. - Rekordzistką w szybkiej jeździe okazała się 18-latka kierująca pojazdem marki Seat. W miejscowości Łabunie na obszarze zabudowanym mknęła z prędkością 113 km/h. Młodej miłośniczce szybkiej jazdy mundurowi zatrzymali uprawnienia do kierowania pojazdami, kobieta otrzymało również mandat oraz punkty karne - informuje rzeczniczka.

2 komentarzy

  • Mr. T
    Mr. T wtorek, 08 maj 2018 18:18 Link do komentarza

    jasne tylko blisko 130 kierowców zmierzono "suszarką" i aż 90 przekroczyło prędkość. A resztę to na oko "mierzyli"??

  • Chwdp
    Chwdp wtorek, 08 maj 2018 18:19 Link do komentarza

    Milicja niech wyjdzie z krzaków i zobaczy cos sie wyprawia przy przejsciach dla pieszych, ale oni jak zwykle dbają o bezpieczeństwo, ale finansowe. Śmiech na sali.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us