Reklama

Motocykliści rozpoczynają sezon

Motocykliści rozpoczynają sezon, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe) Motocykliści rozpoczynają sezon, fot. Szymon Łyciuk (archiwum, zdjęcie poglądowe)

Motocykliści z Zamościa i regionu rozpoczynają sezon motocyklowy. W sobotę (29 kwietnia) zbierają się na Rynku Wielkim. Stąd pojadą do Bazyliki Świętego Antoniego w Radecznicy.

Zbiórka o godzinie 11.00 na płycie Rynku Wielkiego. W programie występy zespołów muzycznych (godz.12:30). Około godziny 14:00 motocykliści udadzą się do Szczebrzeszyna na poczęstunek przygotowany przez Grupę Motocyklową Wild Hogs.

Przyjazd do Radecznicy planowany jest na godzinę 17.00. Na miejscu występy zespołów: The broken Knife, Seeking Dreams, Time of the Sinners, Inspiro. W programie konkursy, ognisko i zabawa do białego rana.

W niedzielę o godzinie 13:30 (w zależności od pogody) w Bazylice Świętego Antoniego lub przy stawach odbędzie się Msza Święta w intencji motocyklistów połączona z poświęceniem motocykli.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us