Reklama

Zmieniamy się dla Was! Od dzisiaj ezamosc.pl w nowej odsłonie

Dzisiaj wystartowaliśmy z nową odsłoną portalu ezamosc.pl, źródło: ezamosc.pl Dzisiaj wystartowaliśmy z nową odsłoną portalu ezamosc.pl, źródło: ezamosc.pl

Witamy w nowym portalu ezamosc.pl. Postanowiliśmy całkowicie przebudować nas serwis specjalnie dla Was. Nowy portal ma być bardziej czytelny, przyjazny dla naszych Czytelników  i bardziej funkcjonalny.

Co się zmieniło? Właściwie wszystko! Zachowaliśmy jednak podobne kategorie, dobrze Wam znane z poprzedniej odsłony. Wzbogaciliśmy je jedynie o zakładkę "Region", by oddzielić artykuły spoza Zamościa. Wszystko po to, abyście bez trudu mogli znaleźć interesujące Was tematy a nawigacja po serwisie była prosta i intuicyjna.

Największą zaletą nowego serwisu jest to, że strona jest dostosowania do prawidłowego wyświetlania na urządzeniach mobilnych. System działa w trybie responsywnym. Oznacza to, że jest skalowalny i wyświetla się znakomicie na każdym urządzeniu ? niezależnie od tego czy korzystasz z komputera stacjonarnego, laptopa, tableta, czy smartfona.

Zmiany rozpoczęliśmy od nowego logotypu umieszczonego w funkcjonalnym menu, które umożliwia szybki dostęp do artykułów w poszczególnych kategoriach. Pasek menu głównego pojawia się na każdej wysokości strony, wystarczy przesunąć stronę delikatnie do góry, dzięki temu Czytelnik ma do niego zawsze szybki i łatwy dostęp.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest graficzny "box" w nagłówku serwisu z ostatnio dodanymi artykułami, widoczny tylko na stronie głównej.

Trochę niżej umieściliśmy moduł "Nasz patronat, Konkursy". Tutaj będą się pojawiać informację o imprezach, którym patronujemy medialnie, a także o konkursach organizowanych przez naszą redakcję. 

W dalszej części strony wyświetlane są graficzne skróty do artykułów, w podziale na kategorie. Ciekawym rozwiązaniem zastosowanym w tej części jest wyświetlanie części informacji po najechaniu kursorem na grafikę.

Dużo też zmieniło się w samych artykułach. Wprowadziliśmy możliwość ich oceniania, co pozwoli na wyświetlanie tych najlepiej ocenianych w module "Najlepiej oceniane" po prawej stronie serwisu. Usprawniliśmy też system komentowania, użytkownicy nie muszą już przepisywać cyferek z filtra antyspamowego, wystarczy,  że zaznaczą pole "Nie jestem robotem".

Zachęcamy naszych Czytelników do rejestracji w naszym systemie. Osoby, które to zrobią będą miały więcej przywilejów niż użytkownicy anonimowi. Przede wszystkim, mogą dodawać, widoczne dla wszystkich, wydarzenia w dziale "Co? Gdzie? Kiedy?". To bardzo wygodna opcja dla organizatorów wszelkiego rodzaju imprez. Zarejestrować się można tutaj: rejestracja

Przygotowaliśmy też nową ofertę dla reklamodawców. Powierzchnie reklamowe sprzedajemy w dwóch wariantach: wyłączności i rotacji (już od 60 zł za tygodniową emisję). Takie rozwiązanie umożliwia sprostanie indywidualnym wymaganiom każdego klienta. Dodajmy tylko, że portal taki jak nasz - z bezpłatnym dostępem do treści - utrzymuje się wyłącznie z reklam. Szczegółowe informacje tutaj: banery.

Żeby sprawdzić, czy podoba się Wam nowy serwis uruchomiliśmy specjalną ankietą - dostępna jest poniżej i po prawej stronie serwisu. Zachęcamy do głosowania. Pozwoli nam to ocenić, czy wprowadzone zmiany przypadły Wam do gustu. 

 

W komentarzach zgłaszajcie też swoje uwagi dotyczące samego serwisu, co Wam się podoba, a co możemy jeszcze poprawić.

Serdecznie dziękujemy!

22 komentarzy

 • Gal Anonim
  Gal Anonim wtorek, 25 kwiecień 2017 09:55 Link do komentarza

  Witam
  Niestety jest bardzo chaotycznie. Zwiększenie ikon do artykułów zmniejszyło przejrzystość treści. Umieszczenie w nagłówku wybranych artykułów (rozrzucenie ich na cala szerokość strony ) to jakaś pomyłka. Teraz czytając Wasz portal muszę bardzo dużo treści przewijać co jest nie potrzebne. Wcześniejsza wersja była bardziej zwarta przez co bardziej czytelna i nie rozpraszająca.

 • Kierowca
  Kierowca wtorek, 25 kwiecień 2017 10:06 Link do komentarza

  Niestety jest dużo gorzej niż poprzednia wersja także proponuję powrócić do tamtej wersji inaczej nie będę przeglądał Waszą stronę gdyż jest nie wygodna o brzydka. Pozdrawiam

 • fred
  fred wtorek, 25 kwiecień 2017 10:21 Link do komentarza

  A ja bym prosił o stworzenie forum.
  Nie ma w sieci żadnego forum dla Zamościa

 • Michau
  Michau wtorek, 25 kwiecień 2017 11:16 Link do komentarza

  nie podoba mi sie

 • Czytelnik
  Czytelnik wtorek, 25 kwiecień 2017 11:46 Link do komentarza

  O, świetna wiadomość! Jest przejrzyście, nowocześnie, no i elegancko śmiga na smartfonie :)
  Niestety mamy takie społeczeństwo, które nie lubi zmian, nowości, siedzieliby tylko z chipsami przed telewizorem. Tydzień, dwa, czy miesiąc i się przyzwyczają do nowej odsłony. Brawo Szymon!

 • eRPe
  eRPe wtorek, 25 kwiecień 2017 11:49 Link do komentarza

  1. Jest bardzo chaotycznie, strona główna przypomina jeden wielki śmietnik gdzie upchane jest wszystko co się tylko dało.
  2. System "kafelków" na stronie głównej tylko niepotrzebnie zwiększa "długość" strony i wymaga częstego przewijania aby dostać się do żądanej treści.
  3. Poprzednia kolejność komentarzy była wygodniejsza - nowsze komentarze na samym dole.
  4. Kolorystyka mdła ale to już kwestia gustu.
  5. Osobiście pewnie będę wchodził na stronę bezpośrednio przez adres http://ezamosc.pl/wiadomosci aby pominąć ten bajzel na stronie głównej.
  6. Fajnie, że wreszcie można zdjęcia w galeriach przeglądać z użyciem klawiatury, wygodniejsze rozwiązanie niż klikanie myszką.

  Na powrót poprzedniej wersji serwisu pewnie nie ma co liczyć ale może chociaż niech te szokujące zmiany trochę złagodnieją ;-)

  No i ja bym zmienił konieczność obowiązkowego podawania adresu mail przy wysyłaniu komentarza ;-)

 • zyx
  zyx wtorek, 25 kwiecień 2017 12:20 Link do komentarza

  Zakładka "News" strasznie nieczytelna, moim zdaniem jest nie potrzebna skoro wszystkie treści są w zakładce "Wiadomości" gdzie wszystko jest w postaci listy. Lista jest dużo bardziej czytelna niż blokowy wygląd strony.

  Drugą rzeczą jest wygląd wpisów z galerią, gdzie od razu pod wiadomością jest cała galeria, nie każdy ma ochotę przewijać niepotrzebnie stronę gdy nie chce oglądać galerii. Galeria powinna być dostępna dopiero po otwarciu artykułu. Dotyczy również urządzeń mobilnych.

  W zakładkach zwiększyłbym ilość wyświetlanych artykułów do 10-15 na stronę, a przynajmniej w zakładce "Wiadomości" gdzie trafia najwięcej artykułów.

  "Box" jest za duży

  Na urządzeniach mobilnych, możliwość oceny artykułu powinna być na jego końcu, na początku powinien być wyświetlany jedynie wynik oceny w jednej linii. Tagi powinny być w jak najmniejszej ilości wierszy.

  Pozytywną stroną nowego wyglądu jest dostosowanie do prawidłowego wyświetlania strony na urządzeniach mobilnych.

 • Maks
  Maks wtorek, 25 kwiecień 2017 12:54 Link do komentarza

  Mnie się podoba, reszto to kwestia przyzwyczajenia :)

 • zzz
  zzz wtorek, 25 kwiecień 2017 15:42 Link do komentarza

  Starsza wersja lepsza!

 • Jak
  Jak wtorek, 25 kwiecień 2017 16:55 Link do komentarza

  Beznadzieja!!!

 • CBR
  CBR wtorek, 25 kwiecień 2017 18:21 Link do komentarza

  Starsza wersja była czytelniejsza, bardziej ergonomiczna.
  W starszej brakowało tego co jest tutaj a mianowicie, lepiej widoczny tekst tzn wielkość czcionki i jego barwa.
  W nowszej wersji tekst czyta się jakby był zapisany na dywanie do przedpokoju, rozwijasz i rozwijasz.
  Nie wiem czy dedykowanie tylko około 50% ekranu tekstowi jest właściwa.W starszej wersji był lepszy podział

 • chryzlefantynowany
  chryzlefantynowany wtorek, 25 kwiecień 2017 19:02 Link do komentarza

  Drodzy właściciele ezamosc.pl - nie przejmujcie się krytyką, ludzie zawsze narzekają po zmianach. Tak było, jest i będzie. Jest dużo, dużo lepiej. Miło widzieć, że się zmieniacie. No, może tylko logo kiepskie, samego serwisu gratuluję :)

 • Janusz Internetu
  Janusz Internetu wtorek, 25 kwiecień 2017 21:06 Link do komentarza

  Dokładnie tak, olejcie narzekaczy, nerwowość to naturalne następstwo tego, że pojawia się innego, nowego a dotychczasowy ład został zburzony :) Aby do przodu!

 • Rafał
  Rafał wtorek, 25 kwiecień 2017 21:44 Link do komentarza

  Dramat. Strona nieczytelna. Zmieńcie firmę bo jest źle.

 • Moja babiczka pochodzi z Zamościa
  Moja babiczka pochodzi z Zamościa wtorek, 25 kwiecień 2017 22:42 Link do komentarza

  Droga redakcjo, Zamość nie jest jeszcze gotowy na taką ekstrawagancję :D Jak ja się cieszę, że wyjechałem z tego ciemnogrodu! Miasto maruderów!

 • beznadzieja
  beznadzieja środa, 26 kwiecień 2017 06:39 Link do komentarza

  o ludzie jaka porazka, ciezko cos znalezc za duzo zdjec
  stara wersja lepsza, albo faktycznie tez bede zaczynal od razu od strony wiadomosci bo najbardziej czytelna i przypomina wczesniejsza wersje

 • kurcze
  kurcze środa, 26 kwiecień 2017 06:44 Link do komentarza

  poza tym nie widac pod artykulem ile jest komentarzy do niego, wczesniej od razu bylo widac a teraz trzeba wejsc w artykul zeby zobaczyc czy sa pod nim jakies komentarze, czemu to ma sluzyc? zwiekszeniu wyswietlen?

 • ...
  ... środa, 26 kwiecień 2017 08:19 Link do komentarza

  Widok podobny do starej strony jest po kliknięciu w menu news, wszystkie artykuły

 • ej
  ej środa, 26 kwiecień 2017 19:53 Link do komentarza

  a gdzie jest dział foto, jak zobaczyc stare galerie? brak tez odnosnikow najnowszych galerii na stronie jak kiedys
  jest gdzies link do starej strony?

 • Maks
  Maks czwartek, 27 kwiecień 2017 00:51 Link do komentarza

  link do starej strony znalazłem w stopce
  "Wcześniejszy ezamosc.pl"

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us