Reklama
Reklama

Pijany rajd ulicami Zamościa. Kierowca miał prawie 3 promile

foto: Policja, archiwum, materiał poglądowy foto: Policja, archiwum, materiał poglądowy

Nie zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, przejechał skrzyżowanie "na czerwonym". Kierowca miał prawie trzy promile alkoholu w organizmie. Został zatrzymany przez policjantów na ulicy Wyszyńskiego, tuż przed budynkiem komendy.

Zdarzenie miało miejsce we wtorek.

- Policjanci podczas pełnienia służby na ul. Partyzantów zauważyli kierującego pojazdem marki Mazda, który nie zareagował na to, że inni kierujący zatrzymali się przed przejściem dla pieszych i nie zwalniając pojechał dalej, następnie przejechał skrzyżowanie przy zapalonym czerwonym świetle. Policjanci natychmiast zareagowali i podjęli czynności zmierzające do zatrzymania kierującego. Mężczyzna na ul. Wyszyńskiego, tuż przed budynkiem komendy, zareagował na sygnały wydawane przez mundurowych i zatrzymał pojazd - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji. - Wynik badania stanu trzeźwości wskazał, że w organizmie 29-latka było prawie trzy promile alkoholu. W takim stanie poruszał się po ulicach Zamościa stwarzając zagrożenie dla innych uczestników ruchu drogowego - dodaje. 

Okazało się, że 29-latek ma już na swoim koncie liczne przewinienia w ruchu drogowym łącznie z jazdą w stanie nietrzeźwości. Za swoje wczorajsze wybryki odpowie przed sądem.

1 komentarz

  • kierowca
    kierowca środa, 28 luty 2018 11:44 Link do komentarza

    Prawo jazdy na niego powinno być zakazane do końca jego życia!!!! To jest człowiek, który może zranić bądź zabić niewinnego człowieka.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us