Reklama

137 km/h w terenie zabudowanym. Pirat drogowy stracił prawo jazdy

foto: Policja foto: Policja

35-letni mężczyzna w terenie zabudowanym jechał pojazdem marki Subaru z prędkością 137 km/h. Jak informuje policja, stracił uprawnienia do kierowania pojazdami, został również ukarany wysokim mandatem karnym i punktami karnymi.

- W minioną niedzielę policjanci Wydziału Ruchu Drogowego zamojskiej jednostki prowadzili wzmożone działania pn. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Celem działań była poprawa stanu bezpieczeństwa w ruchu drogowym oraz wyegzekwowanie od kierujących przestrzegania ograniczeń prędkości. W ramach akcji mundurowi skontrolowali prędkość ponad 100 pojazdów. W prawie 80 przypadkach kierowcy jechali zbyt szybko przekraczając dopuszczalną prędkość. Za swoje zachowanie niezgodne z obowiązującymi przepisami zostali ukarani w postępowaniu mandatowym - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Policjanci w czasie akcji zatrzymali kierującego, który jechał w Zamościu drogą K-17 w terenie zabudowanym z prędkością 137 km/h.

- Za swoje nierozważne oraz bezprawne zachowanie zatrzymano mężczyźnie uprawnienia do kierowania pojazdami. Otrzymał również wysoki mandat karny oraz punkty karne - wyjaśnia rzeczniczka. 

Policja apeluje do kierowców o rozwagę i przestrzeganie przepisów ruchu drogowego.

2 komentarzy

  • Justus
    Justus poniedziałek, 26 luty 2018 16:32 Link do komentarza

    Poprawcie tytuł: "Pirat drogowy ( "stracił" - należy wpisać ) prawo jazdy" .

  • daro
    daro poniedziałek, 26 luty 2018 19:41 Link do komentarza

    ludzie nie widzicie znaków? Sam jezdze z yanosikiem bo ostrzega a i o ograniczeniu poniformuje. A wy nadal przekraczacie te predkosci...zal

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us