Reklama
Reklama

Mieszkańcy skarżą się na remont drogi

Załatana dziura na Kochanowskiego, foto: Czytelnik, materiał nadesłany Załatana dziura na Kochanowskiego, foto: Czytelnik, materiał nadesłany

Fuszerka – tak o wykonanym remoncie ulicy Kochanowskiego w Zamościu mówi część mieszkańców osiedla Zamczysko. - Prace mają charakter doraźny - wyjaśnia Zarząd Dróg Grodzkich.

– To przechodzi ludzkie pojęcie. Drogowcom zabrakło chyba asfaltu, bo dziury załatane są tylko częściowo - mówi nam pan Krzysztof. - Dookoła załatanej dziury jest spękany asfalt, przecież za chwilę będzie tam to samo co było. Nie szkoda pieniędzy na takie remonty? - pyta nasz Czytelnik.

Pan Krzysztof wysłał do redakcji także zdjęcie załatanej dziury.

O sprawę zapytaliśmy w Zarządzie Dróg Grodzkich.
- Roboty, które są obecnie prowadzone polegają jedynie na uzupełnieniu ubytków (dziur) w nawierzchni jezdni masą z recyklera i mają charakter doraźny. Właściwe remonty cząstkowe obejmujące również uszkodzenia przedstawione na załączonym zdjęciu, polegające na wyfrezowaniu uszkodzonej części nawierzchni, oczyszczeniu i uzupełnieniu masą asfaltową, na ulicach miasta rozpoczną się po ustabilizowaniu się warunków atmosferycznych w miesiącach wiosennych - tłumaczy Marcin Nowak, dyrektor Zarządu Dróg Grodzkich w Zamościu.

1 komentarz

  • Tomaszek
    Tomaszek niedziela, 25 luty 2018 16:25 Link do komentarza

    nie robic zle, robic jeszcze gorzej, nie dogodzi!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us