Reklama

Włamał się i ukradł ... buty

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, foto: archiwum, materiał poglądowy Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności, foto: archiwum, materiał poglądowy

Niedługo cieszył się skradzionymi butami 45-letni mieszkaniec gm. Zamość. Policjanci tuż po zgłoszeniu 63-letniego mieszkańca gm. Zamość o włamaniu do jego domu, szybko namierzyli złodzieja i odzyskali skradzione mu wojskowe obuwie. Buty wróciły do właściciela.

- Wczoraj po południu policjanci dostali informację o włamaniu do mieszkania w podzamojskich Bortatyczach. Pod nieobecność 63-letniego właściciela, złodziej wyważył okno prowadzące do piwnicy budynku i wszedł do jej pomieszczeń. Z wnętrza ukradł warte 50 złotych wojskowe buty. Podjęte przez policjantów czynności doprowadziły do zatrzymania włamywacza i odzyskania skradzionego obuwia. Złodziejem okazał się 45-letni mieszkaniec tej samej miejscowości. Buty, na które połakomił się mężczyzna policjanci odnaleźli na strychu jego mieszkania - relacjonuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

Pod zarzutem kradzieży z włamaniem 45-latek trafił do policyjnego aresztu. W chwili zatrzymania był nietrzeźwi. W organizmie miał blisko promil alkoholu. Po wytrzeźwieniu zostanie przesłuchany. Zgodnie z kodeksem karnym kradzież z włamaniem to przestępstwo za które grozić może kara do 10 lat pozbawienia wolności.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us