Reklama

Zamość: Pijana matka "opiekowała się" synem

 Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, foto: archiwum Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia, foto: archiwum

Prawie 3 promile alkoholu miała w organizmie matka, która opiekowała się swoim nieletnim synem. Policję o zdarzeniu powiadomiła kurator sądowa. Chłopcem zaopiekowała się sąsiadka, matka trafiła do Ośrodka dla Osób Nietrzeźwych.

- Wczoraj kurator sądowa poinformowała dyżurnego zamojskiej policji o tym, że jej podopieczna prawdopodobnie jest pijana i opiekuje się nieletnim dzieckiem. Mundurowi potwierdzili zgłoszenie. Pod wskazanym adresem na zamojskim osiedlu Karolówka zastali 31-letnią kobietę oraz jej syna. Policjanci zbadali trzeźwość matki, okazało się że w jej organizmie jest prawie 3 promile alkoholu. W mieszkaniu obecny był również 36-letni mężczyzna - partner nietrzeźwej kobiety. Jak się okazało on również był pijany. Badanie wykazało, że w organizmie miał ponad 3 promile alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło, rzeczniczka zamojskiej policji.

Dzieckiem zaopiekowała się sąsiadka, a pijana mamusia wraz ze swoim partnerem trzeźwieli w zamojskim Ośrodku dla Osób Nietrzeźwych. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia. O interwencji powiadomiony zostanie Wydział Rodzinny i Nieletnich Sądu Rejonowego w Zamościu, który podejmie dalsze decyzje w tej sprawie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us