Reklama

Dar na WOŚP. Podróżnik przekazał kolekcję masek z całego świata

Kolekcja liczy 37 masek, foto: MDK Zamość Kolekcja liczy 37 masek, foto: MDK Zamość

Zamojski Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy otrzymał niezwykły dar. To kolekcja 37 masek m.in: z Australii, Boliwii, Chin, Dominikany, Chile, Kenii, Indii, Peru, RPA, Wenezueli, Japonii, Kirgizji, Tajlandi, Tunezji, czy Nepalu. Przekazał ją Marek Marcola – podróżnik i fotograf.

Marek Marcola urodzony i zamieszkały w Zwierzyńcu jest absolwentem Wydziału Prawa i Administracji UMCS w Lublinie. Był wieloletnim pracownikiem administracji państwowej i samorządowej. Od 38 lat podróżuje po całym świecie. Zwiedził blisko 90 krajów na 6 kontynentach.

Kolekcja masek zostanie przekazana na aukcję WOŚP, a środki z licytacji zostaną wpłacone na konto zamojskiego sztabu na zakup sprzętu medycznego ratującego życie. Wcześniej placówka planuje zorganizowanie ekspozycji masek, które będzie można obejrzeć w Galerii Fotograficznej MDK „Na Poddaszu”.

- Serdecznie dziękujemy za ten wspaniały dar serca. Gorąco wszystkich zapraszamy na feryjne spotkanie z Panem Markiem Marcolą w dniu 7.02.2018 r. o godz. 17.00 w Młodzieżowym Domu Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu ul. Kamienna 20, który opowie o swojej kolekcji i podróżach. Wstęp wolny - zachęcają przedstawiciele Młodzieżowego Domu Kultury.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us