Reklama

Dachowanie pod Horyszowem. Mamy nagranie z wypadku [ZOBACZ WIDEO]

Całe zdarzenie zarejestrował jeden z naszych czytelników, foto: materiał nadesłany Całe zdarzenie zarejestrował jeden z naszych czytelników, foto: materiał nadesłany

Bardzo groźnie wyglądający wypadek osobówki na trasie Zamość - Hrubieszów. Auto wypadło z drogi i dachowało. Jak się okazało, kierowca był pijany. Całe zdarzenie zarejestrował jeden z naszych czytelników.

Do wypadku doszło w czwartek, około godziny 15.00.

"Kierowca na łuku jezdni przy prędkości nie większej niż 70km/h pojechał na wprost. Omijając betonowy przepust zsunął się z ponad 2 metrowego nasypu zakończonego rowem meliroacyjnym i pięciokrotnie koziołkował. Kierowcy, który jechał sam, nic poważnego się nie stało. Służby ratownicze na miejscu były błyskawicznie." - relacjonuje czytelnik, który nagrał całe zdarzenie rejestratorem.

-Przybyli na miejsce policjanci wstępnie ustalili, że kierujący pojazdem marki Renault, 46-letni mieszkaniec Biłgoraja na łuku drogi biegnącej w lewo z niewyjaśnionych przyczyn pojechał prosto, uderzył w słupek bariery ochronnej, doprowadził do dachowania pojazdu i zatrzymał się w przydrożnym rowie melioracyjnym. Inny użytkownik drogi, który jechał w pewnej odległości od 46-latka i widział zdarzenie jako pierwszy udzielił mężczyźnie pomocy w wydostaniu się z pojazdu. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowie zbadała mężczyznę, na szczęście nie odniósł obrażeń. Natomiast mundurowi sprawdzili trzeźwość kierowcy – badanie wykazało, że w jego organizmie jest ponad promil alkoholu - informuje Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji.

46-latek za swój czyn odpowie przed sądem. Grozi mu do 2 lat pozbawienia wolności.

Publikujemy wideo.

Media

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us