Reklama
Reklama

Ponad 1,5 tony żywności zebrano dla potrzebujących

Wolontariusze podczas zbiórki żywności, foto: materiał nadesłany Wolontariusze podczas zbiórki żywności, foto: materiał nadesłany

Dokładnie 1599 kg żywności zebrano podczas Świątecznej Zbiórki Żywności organizowanej przez Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym "Krok za krokiem" w Zamościu. Akcja odbyła się w dniach od 14 do 17 grudnia w wybranych sklepach sieci PSS Społem Robotnik w Zamościu oraz sklepie Euro w Wielączy.

- Tym razem dzięki wielkiemu sercu klientów sklepów, a także ogromnemu zaangażowaniu uczniów i nauczycieli z Zespołu Niepublicznych Szkół Specjalnych „Krok za krokiem” w Zamościu, a także wolontariuszy z I LO im. Jana Zamoyskiego, Zespołu Szkół Społecznych im. Unii Europejskiej w Zamościu ,a także wolontariuszy Europejskich z Ukrainy, Gruzji, Azerbejdżanu i z Hiszpanii, udało się zebrać 1599 kg żywności, która trafiła już do potrzebujących rodzin - podsumowują organizatorzy. - Jeszcze raz dziękujemy wszystkim, którzy wsparli akcję - dodają.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us