Reklama
Reklama

Pijany kierowca jeździł ulicami zamojskiej starówki

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 2:00 w nocy, foto: archiwum Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 2:00 w nocy, foto: archiwum

Prawie 2 promile alkoholu miał w organizmie kierowca forda zatrzymany na ulicy Kolegickiej w Zamościu. Jazdę uniemożliwił mu mieszkaniec gminy Krynice, który widział jak kierowca wcześniej pił alkohol w jednym z lokali.

Do zdarzenia doszło dzisiaj po godzinie 2:00 w nocy. 

Dyżurny zamojskiej komendy otrzymał informację, że na ul. Kolegiackiej został ujęty mężczyzna, który poruszał się pojazdem marki Ford w stanie nietrzeźwości. Zgłaszający poinformował, że widział jak pijany kierowca wcześniej spożywał alkohol w jednym z lokali na zamojskiej Starówce.

Do przybyłych na miejsce policjantów podeszło kilku mężczyzn oświadczając, że widzieli jak kierujący fordem poruszał się ul. Kolegiacką, a wcześniej byli świadkami jak ten sam mężczyzna spożywał alkohol w jednym z lokali. Kiedy kierowca forda zatrzymał się i wysiadł z samochodu jeden ze świadków podbiegł do mężczyzny i zabrał mu kluczyki. O całym zdarzeniu 20-latek powiadomił stróżów prawa i do czasu przyjazdu policjantów uniemożliwił nietrzeźwemu kierowcy kontynuowanie dalszej jazdy. Kierującym fordem okazał się 24-letni mieszkaniec Lublina. Miał prawie 2 promile alkoholu.

Funkcjonariusze zatrzymali kierującemu prawo jazdy. Mężczyzna odpowie niedługo przed Sądem.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us