Reklama

7-letnia dziewczynka potrącona w Tyminie

44-latek kierujący fordem nie zdążył wyhamować, foto: Policja 44-latek kierujący fordem nie zdążył wyhamować, foto: Policja

Wypadek wydarzył się w niedzielę w Tyminie w powiecie tomaszowskim. Dziewczynka wbiegła na jezdnię i została potrącona przez osobowego forda. Dziecko trafiło do szpitala w Tomaszowie Lubelskim, a następnie do Lublina.

Do potrącenia doszło tuż po godz. 15:00.

- Z relacji kierującego 44-latka mieszkańca gm. Bełżec wynika, ze zauważył grupkę dzieci stojących na poboczu. W pewnej chwili jedno z dzieci przebiegło na drugą stronę ulicy, wtedy kierujący fordem zaczął hamować w obawie, że reszta nieletnich może pójść w ślady pierwszego. Niestety jego przypuszczenia okazały się słuszne zaraz za siostrą wbiegła na jezdnie 7-latka. 44-latek, pomimo podjęcia próby hamowania już wcześniej, nie zdążył wyhamować - informuje policja. 

Matka dziewczynek powiedziała funkcjonariuszom, że dzieci miały czekać na ojca, który ubierał się w domu i miał iść z nimi na plac zabaw.

Nieprzytomne dziecko zostało przetransportowane do szpitala w Tomaszowie Lubelskim a następnie do Lublina.

Kierujący fordem był trzeźwy. Teraz funkcjonariusze wyjaśniają wszystkie okoliczności tego zdarzenia.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us