Reklama

Skrzyżowanie Dzieci Zamojszczyzny z Sadową: Zderzenie ciężarówki z osobówką. Wyciekł olej

Zderzenie ciężarówki z osobówką na skrzyżowaniu Dzieci Zamojszczyzny i Sadowej, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe Zderzenie ciężarówki z osobówką na skrzyżowaniu Dzieci Zamojszczyzny i Sadowej, foto: archiwum, zdjęcie poglądowe

Samochód osoby zderzył się z ciężarówką na skrzyżowaniu ulic Dzieci Zamojszczyzny z Sadową w Zamościu. W wyniku wypadku w ciężarówce uszkodzony został zbiornik z paliwem, doszło do wycieku. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Do kolizji doszło dzisiaj po godzinie 8 rano. 

- Ze wstępnych naszych ustaleń wynika, że samochód osobowy marki opel kierowany przez 46-letnią mieszkankę Zamościa wyjeżdżając z ulicy Sadowej nie ustąpił pierwszeństwa ciężarówce marki volvo. Doszło do zderzenia, w wyniku którego uszkodzony został zbiornik z paliwem w ciężarówce. Doszło do wycieku - informuje Dorota Krukowska Bubiło, oficer prasowy zamojskiej policji.

Na miejsce przyjechała staż pożarna. - Z pojazdu wyciekło około 20 litrów oleju. Strażacy usunęli skutki wycieku oraz przepompowali około 100 litrów z uszkodzonego zbiornika - mówi Andrzej Szozda, rzecznik prasowy zamojskich strażaków. - Akcja trwała 1,5 godziny - dodaje.

4 komentarzy

 • janusz
  janusz wtorek, 31 październik 2017 20:42 Link do komentarza

  ilu jeszcze ma zginąć ! ile jeszcze kolizji , wypadków .na tym skrzyżowaniu. Jeżdzę tamtędy 2,3 razy dziennie . Ciężko tam wjechać na Sadową lub wyjechać . w godzinach rannych od 7.30/ po południu 15.30 do 17 graniczy to z cudem .

 • ajajaj
  ajajaj wtorek, 31 październik 2017 21:08 Link do komentarza

  Popieram wpis Janusza - to najbardziej niebezpiecznie skrzyżowanie w Zamościu. Myślę, że okresie ostatnich dwóch tygodni było 5-6 zdarzeń drogowych, wcześniejszych pewnie nikt już nie potrafi zliczyć. Dużo mówi się o przebudowie ulicy Dzieci Zamojszczyzny, ale zanim to się stanie powinny pojawić się sygnalizatory a jeszcze szybciej w newralgicznych godzinach policja, która powinna ręcznie sterować ruchem. Myślę, że ich praca na tym skrzyżowaniu byłaby dużo tańsza niż straty powstałe w wyniku kolizji.

 • jedź-bezpiecznie
  jedź-bezpiecznie wtorek, 31 październik 2017 22:15 Link do komentarza

  Wczoraj też w tym samym miejscu było małe BUM. Przyczyną jest ŹLE WYPROFILOWANY WYJAZD z ulicy Sadowej w kierunku Castoramy!!! Troszkę wilgoci i samochody z napędem na przednią oś chcące włączyć się do ruchu przyśpieszając energicznie przed pędzącymi minimum (powinno być maksimum)70-ką wtedy koło traci przyczepność , pojazd zamiast przejechać wytacza się i BUM gotowe. Proponuję przemierzyć profil jezdni- spadki, nachylenia oraz dokonać komisyjnych prób ruszania pojazdem w różnych warunkach atmosferycznych z Sadowej, ograniczyć prędkość do 50-ki i załatwi to też wynoszenie na sąsiedni pas samochodów jadących z kierunku Castoramy skręcających w Sadową. Wg mnie począwszy od projektanta poprzez wykonawcę kończąc na właścicielu tego skrzyżowania są WSPÓŁWINNI tych wypadków i kolizji gdyż do tej pory nikt nie chce zrobić nic coby chociaż ograniczyć liczbę lub skutki tych zdarzeń.Dobry biegły z zakresu budowy dróg i ktoś może............. . Nic nie sugeruję. Życzę tylu szczęśliwych powrotów do domu co wyjazdów z niego.

 • brrr
  brrr środa, 01 listopad 2017 16:05 Link do komentarza

  ja juz przestalem tamtedy jezdzic, wole zyc dluzej

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us