Dwie osobówki zderzyły się na skrzyżowaniu Żdanowskiej z Sienkiewicza

Wypadek wydarzył się w poniedziałek przed południem, foto: Czytelnik, materiał nadesłany Wypadek wydarzył się w poniedziałek przed południem, foto: Czytelnik, materiał nadesłany

Do groźnie wyglądającego wypadku doszło na skrzyżowaniu ulic Żdanowskiej z Sienkiewicza w Zamościu. Kierująca citroenem nie udzieliła pierwszeństwa przejazdu kierowcy volkswagena. Kobieta trafiła do szpitala. 

Wypadek wydarzył się w poniedziałek przed południem.  

- Kierująca citroenem, mieszkanka gminy Krasnystaw, jadąc ulicą Żdanowską w stronę starówki próbowała skręcić w lewo w ulicę Sienkiewicza. Kobieta nie udzieliła pierwszeństwa jadącemu z przeciwka kierowcy volkswagena, mieszkańcowi Krasnobrodu. Doszło do zderzenia pojazdów. Kierująca trafiała do szpitala - powiedziała nam Dorota Krukowska Bubiło z zamojskiej jednostki policji. 

Kierujący byli trzeźwi. 

Mamy też informację, że przed chwilą doszło do kolejnego zdarzenia na skrzyżowaniu ulic Dzieci Zamojszczyzny i Sadowa. Zderzyły się tam dwa pojazdy. Na razie nie znamy szczegółów. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us